Gnał 200 km/h, trafił na radiowóz


Pecha miał motocyklista, jaki pędził w środę na obwodnicy Oleśnicy nad 200 km/h. Jednym z samochodów, które wyprzedził, był nieoznakowany radiowóz. Pirat drogowy otrzymał 15 punktów karnych i 1000 złotych mandatu.

W działających w Polsce sieciach handlowych pojawiły się chińskie kubki, zawierające szkodliwe metale ciężkie - poinformował Główny Inspektorat Sanitarny. Banksy jest jednym z najciekawszych artystów XXI wieku. niedostrzegalny graficiarz nader celnie punktuje ułomności naszej rzeczywistości. I pobudza wyobraźnię. w takim razie miejsca, na których zostawia swe dzieła, błyskawicznie zyskują na wartości. aktualnie do kin w Wielkiej Brytanii wchodzi film nakręcony przez artystę. Służba Wywiadu Zagranicznego (SWR) Rosji oskarżająca Polskę o współpracę z Hitlerem odwołał poniedziałkową konferencję, na której miała się odbyć demonstracja książki "Sekrety polskiej polityki zagranicznej. 1935-45" - informuje TVN24.koniec zapalić jednego papierosa, by tętnice stały się aż o 25 proc. sztywniejsze - ostrzegają naukowcy, których badania zostały zaprezentowane w toku tegorocznego kongresu zorganizowanego przez Kanadyjskie asysta Kardiologiczne i Heart and Stroke Foundation. O wnioskach badaczy informuje serwis EurekAlert. "Rzeczpospolita": teraz poza zakładami karnymi przebywa łącznie ponad 80 tys. skazanych. Osoby te wyszły na wolność warunkowo, ale także m.in. na przepustki albo w ogóle nie trafiły za kraty - pisze gazeta. Dla pań Marii i Ewy z Bydgoszczy fitness stanowił ważną akt emeryckiego życia. Obie mają wiele wolnego czasu, ale chcą go wykorzystywać z pożytkiem. dlatego od dwóch lat uczęszczały na zajęcia fitness. wtem zostały tymczasem na lodzie, bo właściciele klubu, tymczasem wzięli kapitał za dodatkowy łysek ćwiczeń, siłownię zamknęli.

Peany na cześć prezydenta USA Baracka Obamy wygłaszał libijski tyran Muammar Kadafi w swym wystąpieniu w instytucie World Affairs Council w Nowym Jorku.

Lech Wałęsa zainaugurował degeneracja "domina Berlińskiego". W 20. rocznicę upadku Muru Berlińskiego, poruszył jakkolwiek nie na to samo pierwszy klocek. Większe węch zrobił na swoim... tłumaczu. w czasie wystąpienia zaskoczył go słowem "dyrdymały". Jak przełożyć na dalszy język coś, co obrączkowanie ma ale wręcz w jednym kraju? uprzedni wyraziciel lokalny w Moskwie Stanisław Ciosek podkreśla, że Rosja to kraj, w którym stale "drzemią konflikty", np. na tle narodowościowym, więc aktów terrorystycznych wolno się spodziewać.

- To nie jest jednak jakiś podwórkowy wyścig, a mistrzostwa świata. Ubolewam, że organizatorzy zmienili trasę wyścigu dopiero po upadku Mai. Popełnili wielki błąd, że wyznaczyli ten obręb - denerwuje się Czesław Lang. Męskie słowa byłego kolarza, a dzisiaj organizatora wyścigów, to odpowiedź na sytuacja Mai Włoszczowskiej w trakcie treningu do wyścigu o mistrzostwo świata w kolarstwie górskim. Niemożliwe okazało się możliwe - powiedział dzień dzisiejszy w Sejmie emocjonalny się na wózku poseł PO Sławomir Piechota, zabierając po raz pierwszy głosowanie na sali plenarnej z mównicy przystosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych. system ekonomiczny pnie się w górę, a dług uniwersalny wkrótce zmaleje - twierdzi resort Finansów. - wzrost PKB w III kwartale będzie lepszy niż w II, podczas gdy wyniósł 1,1 proc. - uważa podsekretarz finansów Ludwik Kotecki. A szef tego resortu Jacek Rostowski dodaje, że już w 2015 roku Kraj nad Wisłą będzie jednym z krajów europejskich o najniższej relacji długu publicznego do PKB.Słowacka policja poinformowała w środę o ustaleniu tożsamości 36-letniego mężczyzny, który poprzedniego dnia wysadził się w powietrze w fabryce tworzyw sztucznych w Topolczanach. wciąż pozostaje tymczasem mnogość znaków zapytania. Jarosław Kaczyński miażdżąco wygrał wybory wśród chicagowskiej Polonii. Czterech na pięciu polonusów postawiło krzyżyk właśnie niedaleko nazwisku kandydata PiS. O wyłudzenie 80 tys. dolarów australijskich oskarżyła prokuratura w Ostrowie Wielkopolskim 67-letnią kobietę. Obiecała ona za te kapitał mieszkańcowi Ostrowa udział w wydobywaniu kopalin w jej rzekomej wielkiej posiadłości w Australii.

Lew R. zostanie w domu


Lew R. nie wróci do aresztu - postanowił w czwartek warszawski sąd okręgowy. Sąd nie uwzględnił wskutek tego zażalenie prokuratury na dymisjonowanie go za kaucją. Lew R. wpłacił pół miliona złotych i wrócił do domu w listopadzie.

Masz wóz? Zobacz, czy go kradną!


W 2009 r. w Polsce skradziono 16 915 samochodów. Najczęściej ówczesny to volkswageny passaty i golfy, a oraz audi A4 i A6 oraz... fiaty 126p - wynika z policyjnych statystyk.

"A" to piątka, "E" to "pała"


Szkoły nie przeciwnie oceniają, ale już zaraz same będą miały cenzurki. Każda szkoła będzie oceniana pod kątem pracy z uczniami, współpracy z rodzicami i sposobu zarządzania - pisze "Rzeczpospolita".

Sprawcy strzelaniany z policją mają zarzuty


Sprawcy strzelaniny w okolicach Szamotuł w Wielkopolsce, po wielogodzinnych przesłuchaniach, usłyszeli zarzuty. Trzech mężczyzn odpowiadać będzie między innymi za czynną najazd na policjanta. Za te zarzuty grozi im 10 lat więzienia.

cyfra to ich wróg


W powiecie olkuskim (woj. małopolskie) wandale niszczą, a złodzieje kradną znaki drogowe. ongiś rozbiórka znaków doprowadzi do tragedii, gdy prowadzący nieznający drogocenny wjedzie z dużą prędkością w zakręt, którego się nie spodziewał, bo ktoś ukradł symbol - ostrzega "Dziennik Polski".

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe