Polowania na kierowców skuteczne?


Takich statystyk - jak twierdzą sami policjanci - jeszcze nie było. W porównaniu z zeszłym rokiem znacząco spadła liczba wypadków natomiast zabitych i rannych na polskich drogach.

siedlisko kaczki krzyżówki, na jakie budowniczowie autostrady A1 natrafili przed z grubsza miesiącem w okolicach Żor na Śląsku, nie wpływa na szwung budowy autostrady. biznes realizująca inwestycję zapewnia, że nic nie grozi również kaczce i jej pisklętom. rzędu 1, 5 kilometra zdołał najechać po torowisku 23-letni kierowca audi. Polscy fani motoryzacji znaleźli się w trudnej sytuacji. W związku z tragiczną śmiercią najważniejszych w państwie osób Polska pogrążyła się w żałobie.Po trzech godzinach policja odblokowała jeden pas jezdni drogi krajowej nr 32 prowadzącej z Poznania do Zielonej Góry. Setki wypadków drogowych i alert o zagrożeniu lawinowym w Alpach to bilans nagłego powrotu zimy w pierwszy weekend marca. W Niemczech zginęło co najmniej pięć osób. W końcu ubiegłego roku fani angielskich samochodów sportowym mieli powody do radości. Na polskim rynku oficjalnie zadomowił się Martin. Aston Martin, alias dostarczyciel samochodów służbowych Bonda. Jamesa Bonda.

ponoć lepiej być sławnym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem. Podejrzewamy, że nie wszyscy podzielają tę opinię.

Hindusi raz za razem szybciej urastają do miana jednej z największych motoryzacyjnych potęg. Jeden z mieszkańców Katowic ma nietypowe hobby: zbiera... bilety wydawane na bramkach autostrady A4. Ma już ich dziesiątki. Robi to regularnie od 10 lat.

Samochody brytyjskiej marki Radical Sportscars są już dostępne w Polsce. Wyłącznym dystrybutorem jest firma Radical Motorsport Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie. Nowoczesne supersamochody mają to do siebie, że są przeważnie o multum bardziej "super" niż ich kierowcy. Niezliczone systemy elektroniczne czuwają, by oryginalny burżuj siedzący za kierownicą zbyt w pośpiechu nie zrobił sobie krzywdy. W relacjach z powodzi przez cały czas przewija się widok zatopionych samochodów. przygnębiony los maszyn pod ogromu dramatu ludzi z pewnością nie jest najważniejszy, tymczasem miłośnikom motoryzacji musi dawać sporo do myślenia.Ciekawe, z jakich materiałów korzysta milicja przy szkoleniu swoich funkcjonariuszy? 800 mln zł wynoszą szacunkowe straty związane ze zniszczeniem sieci dróg krajowych spowodowanym za pośrednictwem potop - poinformował głosiciel Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Marcin Hadaj. Największe szkody głodne kawałki wyrządziła m.in. na Śląsku i w Małopolsce. Na torze w hiszpańskim Jerez odbywa się sesja testowa, w której biorą frakcja czołowe zespoły Formuły 1. pośród nich znajduje się oraz nieznany reprezentacja narodowa Roberta Kubicy, alias Renault.

wojna Śląska z autostradą!


To już nie jest prywatna konflikt zbrojny prezydenta Jaworzna ze Stalexportem.

Kubica jeździł świetnie


Na torze w hiszpańskim Jerez odbywała się sesja testowa, w której brały udział czołowe zespoły Formuły 1. wśród nich znajdował się plus dziewiczy team Roberta Kubicy, czyli Renault.

Transporter jak polo


Volkswagen poddał lifitngowi transportera. Samochód otrzymał m.in. nowy przód, jaki nawiązuje do nowego polo.

A8. Koszty mogą przerazić!


A8 ma już kilkanaście lat stażu rynkowego i jego ceny są niskie. Ale uwaga: koszty utrzymania tego auta mogą przerazić!

Przejechał autobusem 9 osób!


Dziewięć osób zginęło w poniedziałek przejechanych przez mężczyznę, który porwał autokar swego pracodawcy w portowym mieście Tanjin na północy Chin - poinformowały państwowe media.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe