Polowania na kierowców skuteczne?


Takich statystyk - jak twierdzą sami policjanci - jeszcze nie było. W porównaniu z zeszłym rokiem znacząco spadła liczba wypadków oraz zabitych i rannych na polskich drogach.

W dzisiejszym świecie, pełnym trendów i konformizmu, mrowie osób stara się wybić z tłumu. Próbuje zamanifestować swoje ja i pokazać, że nie ma zamiaru iść w ślad za stadem. Francuska muzułmanka została ukarana mandatem, albowiem prowadziła pojazd mając na twarzy zasłonę odkrywającą tylko oczy. "Auto niegodne marki", "prowizorka dla biedaków" "żenująca równoważnik BMW". To tylko kilka określeń, jakie sześć lat temu pojawiły się, gdy bawarska biznes zaprezentowała światu osobisty najmniejszy wzorzec - serię 1.Australijczyk Mark Webber z teamu Red Bull był najszybszy na przestrzeni pierwszego treningu zanim niedzielnym wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix Brazylii na torze Interlagos w Sao Paulo. Australijczyk Mark Webber (Red Bull) uzyskał najlepszy czas jednego obrót w trakcie testów Formuły 1 na torze Circuit de Catalunya pod Barceloną. W zbliżający się weekend w rejonie Gdańska zostanie rozegrany 6. Rajd Lotos Baltic Cup, druga runda mistrzostw Polski. Pierwszą, Rajd Elmot, wygrał Tomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000), który prowadzi w klasyfikacji generalnej.

ministerium Finansów opracowało nowe rozwiązania prawne dotyczące odliczania VAT-u od zakupu samochodów i paliwa, a oraz wykorzystywania samochodów służbowych do celów prywatnych.

Ogromne telebimy reklamowe, które wyrastają pod ręką zakorkowanych drogach w dużych miastach stają się prawdziwą plagą. Samochody spod znaku Volvo od wielu lat nazywane są twierdzami na kołach. To tylko szwedzcy inżynierowie jako pierwsi na poważnie zajęli kwestią bezpieczeństwa pojazdów.

Do wiosny przyszłego roku będzie ondulacja reorganizacja ronda Ofiar Katynia w północno-zachodniej części Krakowa. Z powodu normy emisji spalin Euro 5, która ma być powszechna od nowego roku, ceny samochodów u dilerów będą dojrzewać i to nawet o 10 proc. Carl-Peter Forster, wiceprezes General Motors i prezes Opla zrezygnował z pracy.land Rover stoi dopiero co poprzednio bardzo trudnym zadaniem. Od kilku lat brytyjska biznes zmagała się z problemami natury finansowej. recesja na światowych rynkach sprawił, że zainteresowanie drogimi terenówkami spadło. skupisko zakładowa Opla odrzuciła pomysł restrukturyzacji przedstawiony przez amerykański koncern General Motors - powiedział prowadzący rady zakładowej Opla Klaus Franz w wywiadzie dla prasa periodyczna "Frankfurter Rundschau". Co bynajmniej sześć kobiet w wieku od 30 do 50 lat odwożących dzieci do przedszkola lub szkoły padło ofiarą grupy przestępczej, zajmującej się kradzieżami samochodów.

wóz nie dla szpanerów


Nowoczesne supersamochody mają to do siebie, że są przeważnie o masa bardziej "super" niż ich kierowcy. Niezliczone systemy elektroniczne czuwają, by ekscentryczny burżuj siedzący za kierownicą zbyt naprędce nie zrobił sobie krzywdy.

Czym jeżdżą piłkarze i kopacze?


Piłkarze są wymarzonymi klientami salonów sprzedających luksusowe samochody. lecz jeśli zarabia się kilkadziesiąt tysięcy euro tygodniowo, to powinno się je na coś wydać.

Na drodze każdy jest piratem!


Nie ma dnia bez policyjnego komunikatu o piratach drogowych, zbierających rekordowe żniwo punktów karnych.

Kierowcy flotowi: wzorzec rozsądku


Z badań, przeprowadzonych na rozkaz ALD Automotive, wynika, że kierowcy flotowi w Polsce nader dobrze znają zasady tzw. eco drivingu i na co dzień się do nich stosują.

Kobiety wybrały. Baby też...


Ostatnimi czasy rozbicie na męskie i damskie samochody zdaje się zatracać.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe