Wejście Macedonii do UE wstrzymywane przy użyciu Bułgarię?


Prezydent Bułgarii Georgi Pyrwanow zagroził, że Sofia może wycofać swoje poparcie dla członkostwa Macedonii w Unii Europejskiej. - Bułgarskie poparcie nie jest bezwarunkowe. W znacznym stopniu zależy ono od zachowania się naszych sąsiadów - powiedział Pyrwanow, cytowany przy użyciu piątkowe massmedia bułgarskie.

Rosjanie dominują w kosmosie. No, choć na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W tej chwili, po dokowaniu Sojuza z nową załogą na ISS jest 3 Rosjan, 2 amerykaniec i Japończyk. Do 24 zabitych i 60 rannych wzrosła ilość ofiar serii zamachów w Bagdadzie. Ataki mają sojusz z odbywającymi się w Iraku wyborami parlamentarnymi. Komentatorzy zgodnie określają je, jako prawdziwe wyzwanie dla Iraku. Wyzwanie, którego konsekwencja pokaże, kto będzie rządził krajem w trakcie i po wycofaniu się sił USA. W spotkaniu grupy D 2. kolejki Euroligi Asseco Prokom Gdynia przegrał na wyjeździe z Realem Madryt 72:94. Mistrzowie krajowy pokazali się z kiepskiej strony. Wyrównaną walkę toczyli na to samo przez nieco minut pierwszej kwarty.Niewielka eksplozja wstrząsnęła ateńskim budynkiem, w którym swoje apartament ma była grecka minister edukacji Marietta Giannakou. Nikomu nic się nie stało. drzewiej był strojny i wpływowy. ówczesny sekretarka Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Czechosłowacji (KPCz) i starożytny naczelny czechosłowackiego Socjalistycznego Związku Młodzieży (SSM) Vasil Mohorita zmywa dzień dzisiejszy naczynia w londyńskich restauracjach. Jeden z najcenniejszych zabytków sztuki starożytnego Egiptu - liczące ok. 3300 lat biust królowej Nefertiti (nazywanej również Nefretete) jest w niemieckim muzeum zgodnie z prawem a ewentualne przetransportowanie do Egipu mogłoby sprawić jego anihilacja - oświadczył w sobotę dyrektor niemieckiej dyplomacji Guido Westerwelle.

Zlatan Ibrahimović zadebiutuje w barwach FC Barcelona w środowym meczu o puchar założyciela klubu, Joana Gampera przeciwko Manchesterowi City. ambasador Szwecji wyleczył już kontuzję ręki i od kilku trenuje z pełnym obciążeniem.

w toku środowej uroczystości w Katyniu nieuchronnie zostanie poruszony kwestia winy reżimu stalinowskiego za śmierć polskich oficerów - takiego zdania jest konsultant prezydenta Rosji ds. współpracy kulturalnej z zagranicą Michaił Szwydkoj. Serbski minister odpowiedzialny za dociekanie zbrodniarzy wojennych ustąpił z funkcji koordynatora zespołu, któremu nie udało się aresztować Ratko Mladicia oskarżanego m.in. o masakrę 7 tys. bośniackich Muzułmanów w Srebrenicy w roku 1995 roku.

pod ręką organizowaniu lotu Tu-154 do Smoleńska złamany został regulamin Powietrzny Federacji Rosyjskiej - uznał język rosyjski ekspert ds. bezpieczeństwa lotów Walerij Szełkownikow. - Przegrywający odpada - nie ma wątpliwości trener Urugwaju Oscar Tabarez przedtem meczem z RPA w piłkarskich mistrzostwach świata. To wywiad zainauguruje drugą serię spotkań grupowych. "Rzeczpospolita": Pojawiły się trudności z uznaniem cudu za wstawiennictwem Jana Pawła II, które mogą wydłużyć tok beatyfikacyjny.39-letni Jarosław J. został brutalnie pobity, a potem przesiąknięty na kij od mopa. O bulwersującym ataku na polskiego sprzątacza informuje Goniec.com. Amerykański referat Imigracyjny nie zamierza deportować kobiety, której córka na spotkaniu z Pierwszą Damą USA Michelle Obamą powiedziała, że oryginał jest w Stanach Zjednoczonych nielegalnie. sekretarka uniwersalny ONZ Ban Ki Mun oświadczył, że harmonia co do podstaw prawnych traktatu klimatycznego "jest w zasięgu ręki".

Złodzieje w maskach polityków apiać napadli


We Włoszech doszło do kolejnego napadu, w toku którego sprawcy mieli na twarzach maski polityków.

Strzały na uniwersytecie


Jedna postać nie żyje a nieco innych zostało rannych w strzelaninie do jakiej doszło na uniwersytecie w Peczu na południu Węgier. Jak twierdzi państwowa agencja informacyjna, sprawcą jest 23-letni akademik farmacji.

Wisła gród podwawelski - GKS Bełchatów 3:0


W meczu 3. kolejki ekstraklasy Wisła Kraków pokonała 3:0 GKS Bełchatów. Goście za pośrednictwem dwójka trzecie meczu grali w "10", po czerwonej kartce dla Tomasza Wróbla. Strzelanie goli w nowym sezonie zaczął snajper Wisły - Paweł Brożek.

Polański święta spędzi z bransoletą


Szwajcarscy urzędnicy nie sprawią Romanowi Polańskiemu prezentu pod choinkę. Decyzję o ewentualnym oddaleniu amerykańskiego wniosku o ekstradycję reżysera Szwajcarzy podejmą na początku przyszłego roku. Deklarację taką złożyło szwajcarskie resort sprawiedliwości.

Pod Rzymem pobito bezdomnego Polaka


W Ostii blisko Rzymu z trudem pobito 49-letniego Polaka. Sprawcą napaści był karany już już Włoch.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe