Ukraina będzie kupować więcej rosyjskiego gazu niż jest w stanie zagospodarować


Jak poinformowała Informacyjna filia Radiowa, Ukraina zgodziła się wierzyć od Rosji więcej gazu niż jest w stanie zużyć.

...

\\\\\\\"

W III RP nastąpił zanik patriotyzmu - powiedział w porannych "Sygnałach Dnia" Lech Kaczyński. Prezydent stwierdził, że działania ówczesnych władz świadomie zmierzały do wykorzenienia w Polakach uczuć patriotycznych. Kaczyński dodał, że w przyszłości zostanie ustanowione nowe święto państwowe. 

Ostatniego dnia sprzedaży akcji Tauronu panowała gorączka w biurach maklerskich. Ustawiały się nawet niewielkie kolejki chętnych, częstokroć z żywą gotówką, bo na przelew nie było już czasuRopa naftowa tanieje na rynkach paliw w reakcji na mocniejszy od oczekiwań wzrost amerykańskich zapasów paliw - podają maklerzy. Ceny dóbr i usług konsumpcyjnych wzrosły w październiku br. o 0,1 proc. w porównaniu z wrześniem br., a o 3,1 proc. w ujęciu rocznym. konsekwencja ten był zgodny z oczekiwaniami analityków MG. ministerium gospodarki prognozuje, że w listopadzie br. ceny będą na zbliżonym poziomie do października br. W czwartek na rynku NewConnect zadebiutowały akcje spółki MEW z branży energetycznej. Do godziny 13.00 nie zawarto żadnej transakcji na papierach spółki.

Jak poinformował „Parkiet”, CEZ kupił od grupy J&T prawie 48,7 proc. akcji Pražskiej Teplárenskiej.

Nie będzie już tak dużych obniżek cen i wyprzedaży jak w ub. roku, zapowiada "Gazeta Wyborcza". Sklepy, spodziewając się kiepskiej koniunktury, zamówiły na ten rok odrobinę towaru. PKN Orlen podnosi od czwartku hurtową cenę oleju grzewczego Ekoterm walor o 9 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.

Ile plagi przypuszczalnie skorumpować się automobil za czwarta część miliona zł? Nowy mercedes Wojciecha Listkowskiego dzięki półtora roku był w serwisie rzędu 50 razy. W sądzie wypadek jest od sześciu lat. nie wcześniej w tym roku powołano biegłego. Koniec sprawy? bezimienny stary Narodowego Banku Polskiego Sławomir Skrzypek powiedział w środę dziennikarzom po spotkaniu Rady Polityki Pieniężnej z premierem, że było ono merytoryczne. Nie chciał wszelako powiadać o rezultatach spotkania. Niestety koncesjonariusz nie uzyskał finansowania w bankach komercyjnych i w takim razie odcinek A1 Stryków - Pyrzowice zostanie zrealizowany w systemie tradycyjnym – czytamy w komunikacie Generalnej Dyrekcji ...# dochodzi informacja MSP o inwestorach instytucjonalnych w ofercie PZU # degrengolada banku Lehman Brothers będzie tematem filmu telewizyjnego, realizowanego dzięki BBC. Reuters informuje, że premiera odbędzie się prawdopodobnie w październiku. PKN Orlen obniża od wtorku hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 15 zł, a benzyny bezołowiowej Super zaleta 98 i oleju napędowego o 16 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.

Dysk Iomega eGo Leather


biznes Iomega wprowadza na własny targ linię przenośnych dysków twardych, których obudowa pokryta jest skórą w kolorze głębokiego brązu - Iomega eGo Leather, o pojemności 500 GB z technologią Drop Guard.

Przybywa anten satelitarnych w Polsce. SES Astra pozyskała 400 tys. klientów


Luksemburski telefonistka satelitów - SES Astra - zwiększa osobisty frakcja w polskim rynku. W ciągu zeszłego roku udało mu się pozyskać 400 tys. gospodarstw domowych

B3 platforma miało 1,38 mln zł straty netto w I kw. 2010 r., postęp o 462,9% r/r


Portal bazar Kolejowy opublikował w piątek listę w żadnym razie rentownych połączeń InterCity. Są na niej takie połączenia jak Gdynia - Kraków, czy Wrocław - Suwałki. To na jej podstawie korporacja będzie decydować o likwidacji bądź skróceniu połączeń w związku z żądaniem ograniczenia czasu eksploatacji torów wysuwanym dzięki PKP Polskie Linie Kolejowe.

Dziewięć ofert na budowę płyty postojowej na gdańskim lotnisku


u dołu prezentujemy krakowską grupę The RedsKiss , laureata drugiego finału konkursu estrada Muzzo .

Kraj nad Wisłą i Białoruś chcą zgrupować swoje sieci gazowe


Jak poinformowała Informacyjna przedstawicielstwo Radiowa, Lechistan i Białoruś prowadzą rokowania na szczeblu rządowym na sprawa połączenia sieci gazowych obydwu krajów.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe