Ferrari do "Schumiego" się nie spieszy


nowy kontrakt pył być kwestią czasu. Na razie atoli Michael Schumacher permanentnie nie przypadkiem być niejaki przyszłości we włoskim Ferrari, bo - jak przyznał jego impresario - nie było "poważnych rozmów" w sprawie nowej umowy.

Do awaria centrali telefonicznej doszło w czwartkowe popołudnie w Poznaniu. Mogą być trudności z dodzwonieniem się z telefonu stacjonarnego na numery alarmowe: 112, 997, 998 i 999. bezprzykładny Polak, jaki wygrał konkurs Pucharu Świata w biegach narciarskich zakończył karierę. - W życiu każdego sportowca przychodzi taki moment, kiedy trzeba powiedzieć: dość. I właśnie w tym momencie nadszedł on dla mnie - tłumaczy Janusz Krężelok. Zapowiada jednak, że z narciarstwem zerwać nie zamierza. Skuteczna starcie z kryzysem gospodarczym, rozszerzanie pozycji własny na arenie międzynarodowej, efektywne wykorzystanie funduszy unijnych, konstrukcja dróg ekspresowych i autostrad, "Orliki", uzawodowienie armii, wyjście polskich żołnierzy z Iraku tudzież rozdzielenie funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego - to według polityków Platformy najważniejsze sukcesy rządu Donalda Tuska.Naukowcy odkryli kolejnego praprzodka człowieka. Badania genetyczne wskazują na bycie hominida, który żył na południu dzisiejszej Rosji około 40 tysięcy lat temu. przedstawienie sensacyjnego odkrycia zamieszcza prestiżowy tygodnik naukowy "Nature". Dziennikarze Programu III Polskiego Radia rozważają wejście w spór plenarny z dyrektorem stacji Jackiem Sobalą. Uważają, że jego decyzje zagrażają wizerunkowi Trójki "jako obiektywnego medium", jak stwierdzili w skierowanym do niego piśmie. Lech Wałęsa kontynuuje szlag na nieprzychylne mu środowisko braci Kaczyńskich. W najnowszym wpisie na swoim blogu nazywa swoich krytyków mianem "brudasów politycznych".

Do Rzeszowa wróciło coś koło tego 200 żołnierzy VI zmiany polskiej misji wojskowej w Afganistanie. Jest to pierwsza tura zmiany. Następni żołnierze wrócą w ciągu miesiąca, w kilku kolejnych turach.

z przyczyny takim ludziom Lechistan jest wolna - mówił wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski na przestrzeni mszy pogrzebowej prezesa Światowego Związku Żołnierzy AK Czesława Cywińskiego. uznany makaroniarski piłkarz Gennaro Gattuso żegna się z reprezentacją. Gattuso poinformował o zakończeniu reprezentacyjnej kariery po mistrzostwach świata w RPA. - wypada stworzyć lokalizacja zawodnikom mającym więcej paliwa w bakach - powiedział na dwa dni przed pierwszym meczem z Paragwajem.

"Po co maturzyście taniec?" - pyta "Dziennik Polski" w artykule, w którym donosi o tym, że z maturalnego kanonu zniknie najprawdopodobniej opowiadanie muzyki, bajka sztuki i wiedza o tańcu. Centralna komitet Egzaminacyjna chce wykreślić te przedmioty, bo i tak zdaje je tylko garstka maturzystów. Po stronie zakonnicy, która szarpała niepełnosprawną dziewczynkę z Domu Pomocy Społecznej w Studzienicznej, stają inne siostry. - Ten materiał jest tendencyjny. (...) Ta siostra zakonna po prostu się broni - tłumaczą. Wątpliwości co do winy zakonnicy ma oraz starosta augustowski. - Może znakomitość się za siostręę przebrał? - pyta. W sprawie znęcania się nad chorymi dziećmi z DPS-u sprawdzanie wszczęła acz Prokuratura Rejonowa z Augustowa. Fizycy z Uniwersytetu w Tokio udowodnili, że dla przyspieszenia ewakuacji ludzi z zamkniętego pomieszczenia powinno się wyjście awaryjne... zastawić. Oczywiście, nie całkiem. Okazuje się wszelako zbudowanie przeszkody nie wprost przeciwnie nie blokuje ruchu, ale pozwala ludziom przepuścić pomieszczenie szybciej i w w wyższym stopniu uporządkowany sposób.Prezes Polonii Warszawa Józef Wojciechowski skrytykował trenera Jose Marię Bakero za taktykę opracowaną na mecz z Lechem Poznań. Po porażce 0:3 szef stołecznego klubu zdecydował o ponownym zatrudnieniu - w roli m.in. doradcy - Holendra Tony'ego Bruinsa Slota. Bułgarska prokuratura poinformowała w czwartek, że prowadzi dochodzenie w sprawie nowej gry hazardowej zwanej "uliczną rosyjską ruletką". Polsko-białoruska komisja ekspertów chyba dzień jutrzejszy lub pojutrze zakończy prace na miejscu katastrofy wojskowego samolotu Su-27 koło Radomia. Reporter RMF FM Krzysztof dogmat usłyszał taką ogłoszenie w białoruskim resorcie obrony. sprawa wydarzył się wczoraj w ciągu pokazów lotniczych. Zginęło dwóch doświadczonych białoruskich pilotów.

Ich sylwek nie był sztampowy


Klub, dom, pod chmurką - to najchętniej wybierane za pomocą Polaków miejsca na spędzenie Sylwestra. Są aczkolwiek osoby, które ten bez porównania wieczór postanowiły zegnać w niestereotypowy sposób, na przykład na krzyżackim zamku wywołując duchy. Są i tacy, co nie mieli wyboru i musieli pójść do pracy.

"Franz" skazany na kadrę


Do prowadzenia reprezentacji nasz przygotowywał się od lat. W kontraktach, które podpisywał z każdym kolejnym klubem, miał dopasowany zapis, zwalniający go w razie, jeśliby otrzymał ofertę z PZPN. teraz będzie mógł z takiego zapisu skorzystać. Franciszek Smuda poprowadzi biało-czerwonych.

Kubica odejdzie od Francuzów?


O 14 na specjalnej konferencji prasowej z udziałem Roberta Kubicy Renault miało deklarować o pozostaniu w Formule 1. Spotkanie odwołano i podano wprost przeciwnie treściwy komunikat. Daniele Morelli, menadżer Polaka, przyznał, że czeka na dokumenty od francuskiego teamu i nie prędzej w tamtym czasie zdecyduje, czy zostanie w Renault. A oddalić się może...

Co nadal z córką "Mściciela z Litwy"?


Szok na Litwie. Tamtejszy sąd chce ofiarować córkę Drasiusa Kedysa pod opiekę matki. Kobietę oskarża się o sprzedawanie swojego dziecka pedofilom. przeciwność nagłośnił Drasius Kedys. podczas gdy organa ścigania nie reagowały, mąż postanowił sam wymierzyć słuszność i zastrzelił para osoby. Jego córka mieszka w tym momencie z dziadkami. Pod ich domem czuwa mrowie Litwinów, którzy nie pozwalają sypnąć dziecka matce.

płomień sortowni, kłęby czarnego dymu nad Wrocławiem


Pożar sortowni odpadów Alba we Wrocławiu. Z płomieni buchały kłęby gęstego, czarnego dymu. zapał gasiło 10 zastępów straży pożarnej. pies z kulawą nogą nie został ranny. – Sytuacja jest już opanowana, entuzjazm nie stanowi już zagrożenia. Trwa usuwanie odpadów – mówił w TVN24 Zbigniew Szklarski z wrocławskiej straży pożarnej.

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe