W Orlenie są zaskoczeni, że w domach było chłód


Orlen zrzuca odpowiedzialność za nieobecność ciepła w ostatnich dniach na Fortum, które jest tymi oskarżeniami zaskoczone i podkreśla, że nie miało wpływu na wstrzymanie dostaw ciepła, jako że spółka jest dystrybutorem - napisał lokalny dodatek prasa periodyczna Wyborczej w Płocku.

atak w elektrowni Dolna Odra nie ma wpływu na dostawy energii


reprezentant prasowy Enea Operator, Jarosław Dobrzyński powiedział PAP, że dysfunkcja w elektrowni Dolna Odra nie ma wpływu na dostawy energii elektrycznej dla mieszkańców włosie i okolic. W elektrowni obok Gryfina (Zachodniopomorskie) przedtem południem w niedzielę nastąpił wybuch. Jedna figura zginęła, trzy są ranne.

GUS: praca węgla kamiennego spadła o 7,6%, a brunatnego - o 4,2% w 2009 r.


Biura podróży: 40 proc. obniżki cen na oferty first minute


Nawet 40 proc. promocje przygotowały biura podróży na przyszłoroczne wycieczki. jakkolwiek duże obniżki dotyczą owszem niektórych kierunków - informuje rzeczpospolita

Odrzucili projekt, nie dali dotacji. Wytoczył bieg i wygrał


dziewiczy przedsiębiorca ze Świętokrzyskiego ma szansę na uzyskanie dotacji unijnej, bo odwołał się od niekorzystnej oceny jego projektu. Wygrał z urzędem marszałkowskim w Naczelnym Sądzie Administracyjnym, wyrok jest ostateczny.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe