srebrny miś obowiązkową rekompensatą?


większość krytyków rozpływa się nad najnowszym filmem Romana Polańskiego, a branża filmowa zarzeka się, że nagroda na Berlinale dla reżysera nie ma żadnego politycznego podtekstu. Włoska prasa periodyczna zastanawia się wprawdzie czy srebrny niedźwiedź za "Autora Widmo" to prawdopodobnie nie pomiar zadośćuczynienia?

miraż Polańskiego krążyło nad Berlinem


jeszcze żaden błona fotograficzna w dorobku Romana Polańskiego nie był tak pożądany - przede wszystkim w Berlinie, dokąd dziś odbyła się międzynarodowa premiera "Autora widmo". - To niezwykle smutne i dziwne, że Polańskiego nie ma tu dziś z nami. Tym bardziej, że jest dostępny za iks najmniejszy fragment tego filmu - mówił w Berlinie Evan McGregor, odtwórca tytułowej roli. błona fotograficzna został przyjęty oklaskami.

tekst Lennona na aukcji


Wszyscy fani nieśmiertelnych The Beatles powinni opróżnić konta. Na aukcji będzie jest dozwolone nabywać odręcznie napisany przez Johna Lennona tekst piosenki "A Day in The Life". Dom aukcyjny szacuje, że osiągnie on cenę pośrodku 500 a 700 tys. dol.

Psychopatyczny morderca na koniec festiwalu


Festiwal w Berlinie dobiega końca. W piątek pokazano ostatnie konkursowe filmy, a już w sobotę wieczór dowiemy się, który z nich otrzyma tytuł zwycięzcy festiwalu i statuetkę Złotego Niedźwiedzia natomiast 50 tysięcy euro. Konkurs zamknął "mocny" obraz filmowy "The zabójca inside me" w reż. Michaela Winterbottoma.

"Avatar" przegrywa z Irakiem


Chociaż "Avatar" jest typowany jak ulubieniec Oscarów, to nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) wolno ocenić dla filmu jako stracone. Film Jamesa Camerona poniósł klęskę. Lepiej poszło zaś filmowi autorstwa byłej żony Camerona.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe