28 lokalizacji na elektrownię atomową


Województwa zgłosiły aż 28 propozycji lokalizacji pod pierwszą elektrownię jądrową w Polsce. W związku z tym ministerstwo gospodarki nie zdążył wyłonić wstępnych wskazań, co miało nadejść nim końcem 2009 roku; zajmie się tym aktualnie naumyślnie powołany zespół ekspertów - poinformował PAP departament energii jądrowej Ministerstwa Gospodarki.

dziewiczy morał Kolastyny o anons upadłości


zwierzchnictwo Kolastyny, producenta kosmetyków, złożył w czwartek w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia nowy morał o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu - poinformowała spółka. pierwszy wniosek w tej sprawie Kolastyna złożyła pod koniec stycznia.

PiS: Dajmy "Komputer za drożdżówkę"


zespół Pracy Państwowej PiS przedstawia rozwiązania, które mają ułatwić dostęp do sieci: wprowadzenie pożyczek i ulg podatkowych na kupno komputerów, zadanie budowy sieci internetowej z wykorzystaniem samorządy, światłowód w każdym domu. część pomysłów najwyraźniej powtarza za... rządowym projektem ustawy, nad którym juz pracuje Sejm.

Śląskie: mało co 7 tys. odbiorców bez prądu


mniej więcej 7 tys. odbiorców z północnej części woj. śląskiego w czwartek wczesnym popołudniem było pozbawionych dostaw prądu. Najwięcej awarii jest w powiecie zawierciańskim. Jak informują energetycy, casus jest zmienna - w lokalizacja systematycznie usuwanych uszkodzeń pojawiają się nowe.

Kto zarobi na polskich złożach gazu?


Za sprawą gazu zalegającego w skałach łupkowych Rzeczpospolita Polska stała się jednym z w najwyższym stopniu atrakcyjnych rynków tego paliwa na świecie. Światowe giganty paliwowe wkraczają na lokalny bazar - informuje "Nasz Dziennik".

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe