Sanyo w rękach Panasonica


Japoński koncern elektronowy Panasonic przejął kontrolę nad swoim konkurentem - firmą Sanyo, stając się numerem 1. w branży elektronicznej i wyprzedzając Sony. Po środowej sesji giełdowej w rękach Panasonica znajdowało się 50,2 proc. akcji Sanyo.

Na wschodnim wybrzeżu USA jest lepiej


Kolejne lepsze dane o aktywności gospodarczej napłynęły wczoraj na rynki finansowe z USA. Okazało się, iż indeks aktywności w rejonie Filadelfii wzrósł z -7,5 do 4,2 pkt., wysoce powyżej oczekiwanych -2 pkt. To najwyższa plus od listopada 2007 roku. Jest to naturalnie lokalny indeks, którego znaczenia jako takiego nie wolno przeceniać.

Silne ciosy w branżę turystyczną


Żałoba narodowa i przypływ wulkanu poprzedni przyczyną dużych strat w naszych hotelach - oznajmia "Puls Biznesu".

Wynagrodzenia w przemyśle ciężkim


Zgodnie z danymi zebranymi w ubiegłorocznym Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, wartość środkowa miesięcznych zarobków dyrektora do spraw produkcji w przemyśle ciężkim wynosiła 10 800 PLN. bez mała pięć rózgi mniejsza była wynagrodzenie operatora maszyn i urządzeń produkcyjnych.

PGNiG chce zajmować się handlem za granicą


Polskie przemysł wydobywczy Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) chce wpakować się na rynki zagraniczne nie owszem po to, aby wierzyć gaz, ale plus by nim zajmować się handlem - poinformował dziennikarzy wiceprezes PGNiG Radosław Dudziński.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe