NFZ: nie będzie dodatkowych pieniędzy na kontrakty ze szpitalami


Dyrektorzy wojewódzkich oddziałów Narodowego Funduszu Zdrowia nie zaproponują szpitalom dodatkowych pieniędzy na realizację świadczeń medycznych w 2010 r. - oświadczył w środę stary NFZ Jacek Paszkiewicz po posiedzeniu sejmowej komisji zdrowia.

Cormay liczy osiągnięcie na 3 proc. światowego rynku aparatów do hematologii w '10


PZ Cormay, fabrykant odczynników do diagnostyki laboratoryjnej, w drugiej połowie tego roku zamierza rozpocząć produkcję odczynników pod marką Orphee. PZ Cormay zapowiada też wejście w rynek aparatów do hematologii i liczy, że zdobędzie w 2010 roku 3 proc. światowego rynku - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

Los złotego zależy od EBC i popytu na hiszpańskie obligacje


Czwartkowy poranek przynosi kontynuację osłabienia złotego. O godzinie 10:05 przebieg USD/PLN testował liczba 3,1981 zł, rosnąc o 1,6 gr w stosunku do wczorajszego zamknięcia. przebieg EUR/PLN, po wzroście o 1,4 gr, testował liczebność 4,0926 zł. Dziś już za dolara trzeba było zapłacić 3,23 zł, a za euro ponad 4,11 zł.

Złoto rekordowo drogie od Nowego Jorku po Szanghaj, bo Indie znów mogą je kupować


Złoto jest rekordowo drogie w środę na rynkach, od Nowego Jorku po Szanghaj, po informacji "Financial Chronicle", że pula czołowy Indii może zwiększyć swoje rezerwy w złocie - podają dealerzy.

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny TU Stary Kontynent


Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny TU Europa - poinformowała komitet w piątkowym komunikacie.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe