tata "Thorgala" odznaczony przy użyciu króla


Grzegorz Rosiński, literat legendarnego "Kapitana Żbika" a współtwórca "Thorgala", do wielu nagród, które zdobył za biegłość rysownika, przypadkiem dołożyć kolejne laur - belgijski medal Leopolda II. Przyznał mu go suzeren Albert II.

W.Brytania: Wyborcy rozczarowani partiami politycznymi


Wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii odbywają się w cieniu skandalu z refundacją poselskich wydatków i ogólnego sceptycyzmu do systemu politycznego - powiedział w rozmowie z PAP John Palmer prącie zarządu ośrodka badawczego Federal Trust.

Maski i termometry - ciężar dziennikarzy


Rozpoczynający się w poniedziałek w Rzymie szczyt FAO stoi pod znakiem zagrożenia grypą. Dziennikarze otrzymali społem z materiałami prasowymi maseczki, żel do mycia rąk i jednorazowe termometry.

Pitera przegrała z Komorowskim


naczalstwo Platformy Obywatelskiej ma nakłonić Julię Piterę, by wycofała się z forsowania swojego prawa antykorupcyjnego - dowiedziała się "Rzeczpospolita". członek rządu do spraw walki z korupcją usłyszy to na spotkaniu z władzami PO podczas najbliższego posiedzenia Sejmu.

"Polska mogła utrzymywać się liderem regionu, ale..."


Polska nie wykorzystała okazji, by zostawać liderem regionu - napisał w pierwszy dzień tygodnia litewski tygodnik "Veidas", powracając do niedawnych obchodów w Gdańsku 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe