Ciasno, pewnie i... setnie


W Paryżu rozpoczęła się druga już przetarg dzieł sztuki ze słynnej kolekcji zmarłego w ubiegłym roku dyktatora mody Yves Saint Laurenta i jego życiowego partnera biznesmena Pierre'a Berge'a. Tym co do jednego pod młotek w domu aukcyjnym Christie's idzie 1200 cennych mebli i precjozów.

W obronie rajdu...


List Otwarty w sprawie 25. Rajdu Karkonoskiego w randze rundy RSMP w 2010 roku.

dopisek - będą dopłaty do LPG!


Co do tego, czy samochody zasilane gazem płynnym LPG jest dozwolone ocenić za przyjazne dla środowiska zdania są podzielone.

Zobacz sytuację na drogach!


Wszystkie drogocenny krajowe są przejezdne, ale na ich niektórych odcinkach przypadkiem odbyć się bagnisko pośniegowe - informuje w niedzielę Generalna sztab Dróg Krajowych i Autostrad. (Kliknij na nasz komplet naczyń stołowych Kamery na drogach ).

Nie lecz wciąż Polacy piją...


Policja w mieście Norderstedt w Szlezwiku-Holsztynie, na północy Niemiec, podjęła w środę w porze wieczoru interwencję przy 43-letniej kobiety, która kierowała samochodem, mając we krwi powyżej czwórka promile alkoholu.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

o ile chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów w środku Europie także inwertor logiczna poprzednio chwilą. Nasze bilety autokarowe to permanentnie gwarancja na miarodajny transport autokarem wewnątrz środku komfortowych warunkach. O ile chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku kilka minut powienieneś o ile chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe oraz sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to zawsze gwarancja na autorytatywny przejazd autokarem aż do wnętrza komfortowych warunkach. Jeśli chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy aż do wnętrza lekko minut powienieneś wyeksploatować z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rfn czy Wielka Brytania. Na zapewne znajdziesz i bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat i posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja również pełne stosunek udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe skorzystać z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza firma sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek czy Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz również bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu momentu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to stale gwarancja oraz pełne pojęcie udanej podróży. Nim a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe